قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ

 

 

صفحه نخست

 

ایمیل ما

 

آرشیو مطالب

 

طراح قالب

   
 
 
 

تبلیغات

برای سفارش تبلیغ کلید کن 
 
 
 


» قلم نت

»

 


 
جمعه ۱٢ شهریور ۱۳۸٩

قوانین جهانی موفقیت

کلمات کلیدی :

قانون علت و معلول

هر چیز به دلیلی رخ می دهد . برای هر علتی معلولی هست ، و برای هر معلولی ، علت یا علت های بخصوصی وجود دارد ، چه از آنها اطلاع داشته باشید چه نداشته باشید . چیزی به اسم اتفاق وجود ندارد.
در زندگی هر کاری را بخواهید می توانید انجام دهید به شرط آنکه :
1- تصمیم بگیرید که دقیقا چه می خواهید

2- همان کاری را بکنید که کسانی که در این راه موفق شده اند انجام داده اند
قانون ذهن

همه علت و معلول ها ذهنی هستند . افکار شما تبدیل به واقعیت می شوند . افکار شما آفریننده اند . شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر می کنید.

همیشه درباره چیزهایی فکر کنید که واقعا طالب آن هستید و از فکر کردن درباره چیزهایی که خواستار آن نیستید اجتناب کنید
قانون عنیت یافتن ذهنیات

دنیای پیرامون شما تجلی فیزیکی دنیای درون شماست . کار اصلی شما در زندگی این است که زندگی مورد علاقه خود را در درون خود خلق کنید .
زندگی ایده آل خود را با تمام جزئیات آن مجسم کنید و این تصویر ذهنی را تا زمانی که در دنیای پیرامون شما تحقق پیدا کند حفظ کنی.قانون ارزش ها

نحوه عملکرد شما همیشه با زیر بنایی ترین ارزش ها و اعتقادات شما هماهنگ است

آنچه براستی ارزش هایی را که واقعا به آن اعتقاد دارید بیان می کند ادعاهای شما نیست بلکه گفته ها ، اعمال و انتخاب های شما به ویژه در هنگام ناراحتی و عصبانیت است.
قانون انگیزه

هر چه می گویید یا انجام می دهید از تمایلات درونی ، خواسته ها و غرایز شما سرچشمه می گیرد این کا ممکن است بصورت خود آگاه یا ناخودآگاه انجام شود

رمز موفقیت دو چیز است

1- تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها

2- مشخص کردن انگیزه ها
قانون فعالیت ذهن ناخودآگاه

ذهن ناخودآگاه شما موجب می شود همه گفته ها و اعمالتان مطابق با الگویی انجام پذیرد که با تصویر ذهنی و باورهای زیر بنایی شما همهنگ است.
ذهن ناخودآگاه شما بسته به اینکه چگونه آن را برنامه ریزی کنید می تواند شما را به پیش ببرد و یا از پیشرفت باز دارد
قانون انتظارات

اگر با اعتماد به نفس انتظار وقوع چیزی را داشته باشید در جهان پیرامونتان امکان وقوع پیدا می کند.

شما همیشه هماهنگ با انتظارات تان عمل می کنید و انتظارات شما بر رفتار و طرز برخورد اطرافیانتان تاثیر می گذرد
قانون تمرکز

هر چیزی که ذهن خود را به آن مشغول سازید در زندگی واقعیت پیدا می کند .

هر چیزی که روی آن تمرکز کنید و مرتبا به آن فکر کنید در زندگی واقعی شکل می گیرد و گسترش پیدا می کند . بنا براین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که در زندگی واقعا طالب آن هستید
قانون عادت

حداقل 95% از کارهایی که انجام می دهید از روی عادت است ، خواه عادت های مفید و خواه عادت های مضر .شما می توانید عادت هایی را که موفقیت تان را تضمین می کند در خود پرورش دهید . به این صورت که تا هنگامی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشوند تمرین و تکرار آگاهانه و مدام آن را ادامه دهید
قانون جذب

شما مرتبا افکار ، ایده ها و موفقیت هایی را که با افکار غالب شما هماهنگ هستند به خود جذب می کنید ، خواه افکار منفی و خواه افکار مثبت.
شما می توانید بهتر از این که هستید باشید ، ثروتمند تر از اکنون باشید و توانایی های بیشتری داشته باشید چون می توانید افکار غالب خود را تغییر دهید
قانون انتخاب

زندگی شما نتیجه انتخاب های شما تا این لحظه است.چون همیشه در انتخاب افکار خود آزاد هستید ، کنترل کامل زندگی تان و تمامی آنچه برایتان اتفاق می افتد در دست شماست.
قانون تفکر مثبت

برای موفقیت و شادی در تمام جنبه های زندگی تفکر مثبت امری ضروری است.شیوه تفکر شما نشان دهنده ارزش ها ، اعتقادات و انتظارات شماست .
قانون تغییر

تغییر غیر قابل اجتناب است و چون با دانش روزافزون و تکنولوژی رو به پیشرفت هدایت می شود با سرعتی غیر قابل قیاس با گذشته در حال حرکت است.

کار شما این است که استاد تغییر باشید نه قربانی آن.
قانون کنترل

این که تا چه حد در مورد خودتان مثبت فکر می کنید بستگی به این دارد که فکر می کنید تا چه حد زندگی تان را تحت کنترل دارید .
سلامتی ، شادی و عملکرد عالی از طریق کنترل کامل افکار ، اعمال و شرایط پیرامون تان به وجود می آید.
قانون مسئولیت

هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان اینطور خواسته اید. مسئولیت کامل آنچه که هستید ، آنچه که به دست آورده اید و آنچه که خواهید شد بر عهده خود شماست.
قانون پاداش

عالم در نظم و تعادل کامل به سر می برد . شما همیشه پاداش کامل اعمالتان را می گیرید همیشه از همان دست که می دهید از همان دست می گیرید . اگر از عالم بیشتر دریافت می کنید به این دلیل است که بیشتر می بخشید.
قانون خدمت

پاداش هایی که در زندگی می گیرید با میزان خدمت شما به دیگران رابطه مستقیم دارد. هر چه بیشتر برای بهبود زندگی و سعادت دیگران کار و مطالعه کنید و توانایی های خود را افزایش دهید ، در عرصه های مختلف زندگی خود نیز پیشرفت بیشتری به دست می آورید.
قانون تاثیر تلاش

همه امید ها ، رویاها ، هدف ها و آرمان های شما در گرو سخت کوشی شماست .هر چه بیشتر تلاش کنید ، بخت و اقبال بهتری پیدا می کنید.
هیچ راه میان بری وجود ندارد
قانون آمادگی

شانس در واقع به هم پیوستن موقعیت و آمادگی است . عملکرد خوب نتیجه آمادگی کامل استکه مراحل کسب آن اغلب از هفته ها ، ماه ها و سال ها قبل آغاز می شود.در هر حوزه ای موفق ترین افراد آنهایی هستند که همواره در مقایسه با افراد ناموفق وقت بیشتری را صرف کسب آمادگی برای انجام کار می کنند.
قانون حد توانایی

هیچوقت برای انجام همه کارها وقت کافی وجود ندارد ولی همیشه برای انجام مهم ترین کارها وقت کافی هست. هر چه بیشتر کار کنید کارایی بیشتری پیدا می کنید. اما اگر بخواهید بیش از حد توانتان انجام امور مختلف را به عهده بگیرید نتیجه ای جز این نخواهد داشت که بفهمید توانایی شما برای انجام کارها حدی دارد
قانون تصمیم

مصمم بودن از ویژگی هی اساسی افراد موفق است .در زندگی شما هر جهشی در جهت پیشرفت هنگامی حاصل می شود که در موردی تصمیم روشنی گرفته باشید.
قانون خلاقیت

ذهن شما می تواند به هر چیزی که برایش قابل درک باشد و آن را باور داشته باشد دست یابد. هر نوع پیشرفتی در زندگی تان با یک ایده آغاز می شود و چون توانایی شما در خلق ایده های جدید نامحدود است آینده شما نیز محدودیتی نخواهد داشت.قانون
انعطاف پذیری

در تعیین اهداف خود قاطعیت داشته باشید ، اما در مورد روش دست یابی به آنها انعطاف پذیر باشید. در عصر تحولات سریع ، رقابت شدید و کهنه شدن مدام همه چیز ، انعطاف پذیری و سازگاری از شرایط اساسی موفقیت است.
قانون استقامت

معیار ایمان به خود ، توانایی استقامت در برابر سختی ها ، شکست ها و نامیدی هاست .استقامت ویژگی اساسی موفقیت است . اگر شما به اندازه کافی استقامت کنید ، طبیعتا سر انجام موفق می شوید.
قانون صداقت

خوشبختی و داشتن عملکرد عالی هنگامی به سراغ شما می آید که تصمیم بگیرید هماهنگ با والاترین ارزش ها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنید . همیشه با آن بهترین یهترین ها که در درون شماست صادق باشید
قانون احساس

شما در فکر کردن ، درک کردن و تصمیم گرفتن صد در صد احساسی عمل می کنید . با احساستان تصمیم می گیرید و با عقلتان توجیه می کنید .
از آنجایی که کنترل افکارتان در دست خودتان است ، خوشبختی شما نیز بستگی به میزان اراده شما در کنترل افکارتان دارد
قانون خوشبختی

کیفیت زندگی تان را احساس شما در هر لحظه تعیین می کند و احساس شما را تفسیر شما از وقایع پیرامونتان تعیین می کند نه خود وقایع.
هرگز برای اینکه تجربه خوشی از دوران کودکی داشته باشید دیر نیست . کافی است گذشته را مرور کنید و روشی را که برای تفسیر تجربیات خود داشته اید تغییر دهید
قانون جایگزینی

ذهن خود آگاه شما در آن واحد فقط می تواند یک فکر را در خود جای دهد ، یا مثبت یا منفی . شما می توانید با جایگزین کردن افکار مثبت به جای افکار منفی به خوشبختی دست پیدا کنید. ذهن مانند باغی است که در آن یا گل می روید یا علف هرز
قانون اظهار

هر گفته ای تاثیری به جای می گذارد . وقتی چیزی را با حالتی سرشار از احساس به خودتان می گویید ، افکار ، ایده ها و رفتارهایی هماهنگ با همان کلمات به وجود می آید . فقط راجع به چیزهایی فکر کنید که طالب آن هستید و راجع به آنچه که طالب آن نیستید فکر نکنید.
قانون عکس العمل

افکار و احساسات شما تعیین کننده اعمال شماست و اعمال شما نیز به نوبه خود تعیین کننده افکار و احساسات شماست. اگر برخووردی مثبت ، خوشایند و خوش بینانه داشته باشید ، فردی مثبت ، خوشایند و خوش بین خواهید شد
قانون تجسم

دنیای پیرامون شما تصویری از دنیای درون شماست . تصاویر ذهنی که به آن مشغول هستید افکار ، احساسات و رفتار شما را تحت تاثیر قرار می دهد.
هر چیزی که به روشنی و با تمام وجود تجسم کنید نهایتا در زندگی شما واقعیت می پیوندد
قانون تمرین

هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود.
شما می توانید رویکردها ، توانایی ها و کیفیات خوشبختی و موفقیت را در خود بپرورانید ، به این صورت که قوانین موفقیت را برای خود آنقدر تکرار کنید تا جزئی از شخصیت شما شوند
قانون تعهد

کیفیت عشق و طول مدت یک دوستی رابطه مستقیم با عمق تعهد هر دو نفری دارد که می خواهند با یکدیگر رابطه موفقی داشته باشند .
نسبت به کسانی که برایشان اهمیت زیادی قایل هستید از صمیم قلب و بی قید و شرط متعهد باشید.
قانون ارزش

شما همیشه به سوی کسانی که با شما ارزش ها ، باورها و اعتقادات مشترکی دارند و با آنها توافق دارید ، جذب می شوید. عشق کور نیست
قانون تفاهم

میزان تفاهم شما با هر کس بستگی به این دارد که تا چه حد ارزش ها رویکردها ، هدف ها و باورهای مشترکی دارید به دنبال کسی باشید که در مورد مهم ترین موضوعات زندگی با شما افکار و ادراکات یکسانی داشته باشد
قانون ارتباطات

کیفیت روابط شما را کیفیت و کمیت ارتباطات شما با دیگران تعیین می کند.
ایجاد و حفظ روابط خوب نیاز به صرف وقت دارد
قانون توجه

شما به چیزی توجه می کنید که آن را بسیار دوست دارید و برایش ارزش قائل هستید

با دقت گوش کردن به دیگران باعث می شود بفهمند که شما آنها را دوست دارید و این کار باعث ایجاد اطمینان می شود ، یعنی همان چیزی که اساس یک ارتباط دوستانه است
قانون عزت نفس

هر کاری که در زندگی انجام می دهید برای حفظ یا افزایش عزت نفس است .شما در کنار کسی احساس خوشبختی می کنید که باعث می شود احساس کنید فردی ارزشمند و مهم هستید. هر چه بیشتر سعی کنید که عزت نفس را در دیگران افزایش دهید خودتان را نیز بیشتر دوست خواهید داشت و برای خودتان احترام بیشتری قائل خواهید شد.
قانون تلاش غیر مستقیم

در روابط با دیگران غیر مستقیم عمل کردن بیشتر باعث موفقیت می شود. برای اینکه یک دوست خوب داشته باشید باید یک دوست خوب باشید . اگر می خواهید روی دیگران تاثیر بگذارید باید شما هم از دیگران تاثیر بگیرید.
برای ایجاد و حفظ روابط دوستانه باید اول خودتان یک فرد دوست داشتنی باشید.قانون تلاش معکوس

هر چه بیشتر تلاش کنید که به زور رابطه خوبی با دیگران ایجاد کنید کمتر موفق خواهید شد. برای ایجاد یک رابطه خوب کافی است فقط راحت باشید ، خودتان باشید و از لحظاتی که با دیگران هستید لذت ببرید.
قانون هویت

حساسیت بیش از حد یا شخصی کردن مسائل یکی از دلایل اصلی بروز مشکل در برقراری روابط با دیگران است. فقط از طریق غیر شخصی کردن ، جدا کردن خود از مسایل و داشتن یک نگرش عینی و واقع بینانه می توانید خوب عمل کنید و با دیگران روابط موثر برقرار سازید.
قانون بخشش

سلامت روانی شما دقیقا بستگی دارد به اینکه تا چه حد می توانید کسانی را که با اعمالشان به نحوی به شما آسیب رسانده اند براحتی ببخشید .
بسیاری از ناراحتی ها و بدبختی ها ناشی از ناتوانی در بخشیدن دیگران است. این عدم توانایی منجر به مقصر شمردن دیگران و احساس کینه و نفرت نسبت به آنها می شود.
قانون پذیرش موفقیت

مردم تغییر نمی کنند . آنها را همانطور که هستند بپذیرید . سعی نکنید دیگران را عوض کنید یا انتظار داشته باشید تغییر کنند . شما نتیجه نگرش خودتان را می بینید .کلید داشتن روابط خوب با دیگران پذیرش آنها به همان صورتی است که هستند.
قانون کم کوشی

بشر سعی می کند آنچه را که می خواهد با کمترین تلاش ممکن به دست آورد. همه پیشرفتهای بشر در زمینه تکنولوژی در واقع راه های دستیابی به بیشترین برون داد با کمترین درون داد است .بنابراین همه افراد بشر اساساً تنبل هستند و همواره به دنبال آسانترین راه ممکن برای انجام کارها هستند
قانون حداکثر

بشر همیشه سعی می کند در قبال صرف وقت ، پول ، تلاش یا احساس خود بیشترین نتیجه را حاصل کند . در انتخاب بین کمتر یا بیشتر ، ما همیشه بیشتر را انتخاب می کنیم. بنابراین ، ما مردم اصولا در انجام هر کاری حریص هستیم . این ویژگی فی نفسه نه خوب است و نه بد . این فقط یک واقعیت است.
قانون مصلحت

شما همیشه سعی می کنید در سریع ترین زمان ممکن و با آسانترین راه به هدف هایتان برسید و کمتر به عواقب این کار توجه دارید.
شما در هر کاری که انجام می دهید تمایل دارید که از روشی استفاده کنید که درد سر و مشکلات کمتری ایجاد کند .
قانون دوگانگی

شما برای هر کاری که انجام می دهید همیشه یکی از این دلیل را ارایه می دهید :

1- دلیلی که درست به نظر می رسد .

2- دلیل واقعی .

دلیلی که درست به نظر می رسد دلیلی احترام برانگیز و ظاهرا شرافتمندانه است . اما دلیل واقعی این است که راهی که انتخاب کرده اید در حال حاضر سریع ترین و آسان ترین راه برای رسیدن به اهداف شماست.
قانون انتخاب

هر کاری که انجام می دهید بر اساس ارزش های غالب در آن لحظه است . حتی هیچ کاری نکردن هم نوعی انتخاب است. هر جا که هستید و هر کسی که هستید به دلیل انتخاب ها و تصمیم هایی است که تا این لحظه گرفته اید.
قانون ارزش واقعی

ارزش هر چیز در چشم بیننده است . برای هیچ چیز ارزش از پیش تعیین شده ای وجود ندارد.

کسی که حاضر است در مقایسه با دیگران بالاترین بها را برای چیزی بپردازد ارزش نهایی آن را تعیین می کند.
قانون تعجیل

شما همیشه ترجیح می دهید که زودتر به آرزوهایتان برسید تا دیرتر.
به همین دلیل است که در تمام عرصه های زندگی تان بی قرار هستید.
قانون ارزش نهایی

تعیین کننده بهای اصلی هر محصول این است که آخرین مشتری ها برای آخرین اقلام باقی مانده آن چقدر بپردازند. هر حراج یا پایین آوردن قیمت یک کالا تایید کننده این نکته است که به هنگام قیمت گذاری حدس فروشنده در مورد بهای واقعی کالا اشتباه بوده است.
قانون عرضه و تفاضا

هنگامی که مقدار کالا با مواد اولیه محدود است . افزایش قیمت منجر به کاهش تقاضا می شود و بر عکس. تشویق باعث افزایش و تنبیه باعث کاهش می شوند . در فعالیتهای تولیدی ، مالیات و مقررات در حکم تنبیه عمل می کنند و در فعالیتهای غیر تولیدی ، سود و مزایا به عنوان پاداش عمل می کند.
قانون کهن

همه چیز قابل بحث و مذاکره است . چه در خرید و چه در فروش ، هر پیشنهاد قیمت یا شرایطی از سوی یکی از طرفین معامله در صورتی بهترین پیشنهاد است که بازار آن را بپذیرد .همیشه برای رسیدن به قیمت بهتر صحبت کنید
قانون داوسن

اگر بدانید چگونه به بهترین نحو وارد مذاکره شوید ، همیشه می توانید معامله بهتری انجام دهید. همیشه بیشتر از آنچه در نظر دارید مطالبه کنید . هرگز اولین قیمت پیشنهادی را نپذیرید .عجله نکنید و سپس قیمت بهتری را درخواست کنید .
قانون تعیین مهلت

تعیین مهلت یکی از جنبه های ضروری معامله است . هر گاه پیشنهادی می دهید برای رد یا قبول آن مهلتی تعیین کنید. اما اگر طرف مقابل برای شما مهلتی تعیین کند ، کافی است بگویید : اگر فقط همین قدر وقت دارم جواب من منفی است.
قانون شرایط پرداخت

شرایط پرداخت یک معامله از سایر شرایط ، حتی از قیمت مهم تر است.
شما معمولا می توانید هر قیمتی را بپذیرید اگر شرایط پرداخت مطلوب باشد.
قانون آمادگی

هشتاد درصد موفقیت در معاملات بستگی به این دارد که تا چه حد از قبل خود را آماده کنید. قبل از معامله حتما اطلاعات لازم را جمع آوری کنید ، کارهای مقدماتی را انجام دهید و از صحت فرضیات خود اطمینان حاصل کنید.
قانون جابجایی

قبل از معامله خود را به جای طرف مقابل بگذارید و پیش بینی کنید که او قصد دارد چگونه معامله را پیش ببرد. هنگامی که از موقعیت طرف مقابل درک درستی پیدا کردید ، بهتر خواهید توانست معامله را به نفع خود به انجام برسانید
قانون اشتیاق

از طرفین معامله ، آنکه از خود اشتیاق بیشتری نشان دهد امکان کمتری برای به دست آوردن بهترین قیمت دارد. شما تنها در صورتی می توانید بهترین معامله را انجام دهید که بتوانید در صورت نامطلوب بودن قیمت از خیر معامله بگذرید
قانون عمل متقابل

مردم ذاتا عادل هستند و حاضرند در مقابل لطفی که به آنها می کنید متقابلا پاداش شما را بدهند. در معامله با دادن امتیازات کوچک می توانید در عوض امتیازات بزرگتری به دست آورید.
قانون ختم معامله

هیچ معامله ای تمام شده نیست . اگر اطلاعات جدیدی به دست آوردید که باعث شد از شرایط معامله راضی نباشید از طرف دیگر معامله بررسی مجدد شرایط را تقاضا کنید.
قانون وفور نعمت

ما در جهانی سرشار از نعمت زندگی می کنیم ، جهانی که در آن گنجینه عظیمی از ثروت برای تمام کسانی که طالب آن هستند وجود دارد.
برای دست یابی به استقلال مالی همین امروز برای افزایش ثروت خود تصمیم بگیرید و سپس همان کاری را انجام دهید که دیگران پیش از شما برای رسیدن به همین هدف انجام داده اند.
قانون معاوضه

پول وسیله معاوضه خدمات و تولیدات یک نفر است با خدمات و تولیدات شخص دیگر .میزان در آمد شما در هر زمان بازتاب ارزشی است که دیگران برای کار شما قائل هستند.
قانون سرمایه

سرمایه عبارت از دارایی هایی است که می توان برای تولید پول نقد از آن استفاده کرد . با ارزش ترین دارایی شما توانایی کسب درآمد است.
منابع جسمانی ، ذهنی و عقلانی شما که مرتبا در حال رشد و تغییر است سرمایه شخصی شماست.
قانون پس انداز

همیشه اول از همه حق خودتان را بدهید . آزادی مالی از آن کسانی است که همیشه حداقل ده درصد از درآمد خود را پس انداز می کنند.
اگر نمی توانید پول پس انداز کنید ، استعداد ثروتمند شدن ندارید.
قانون نگهداری

اینکه چقدر درآمد دارید مهم نیست ، بلکه نکته مهم این است که چه مقدار از آن را می توانید نگه دارید افراد موفق وقتی که در آمد خوبی دارند پس انداز می کنند و در نتیجه وقتی در آمد کمی دارند پشت گرمی مالی دارند.
قانون پارکینسون

مخارج معمولا آنقدر افزایش پیدا می کند تا اینکه به میزان در آمد برسد. به همین دلیل است که اکثر مردم هنگام بازنشستگی فقیر هستند.
برای اینکه ثروتمند شوید باید مخارج تان کمتر از در آمدتان باشد و باقیمانده را پس انداز کنید.
قانون سرمایه گذاری

قبل از سرمایه گذاری تحقیقات لازم را به عمل آورید . هنگامی که مشغول انجام تحقیقات مقدماتی برای سرمایه گذاری هستید وقت کافی صرف این کار کنید ، درست همانطور که پس از سرمایه گذاری برای پول در آوردن وقت صرف می کنید. هرگز خود را بطور ناگهانی درگیر یک سرمایه گذاری غیر قابل برگشت نکنید.
قانون بهره مرکب

جمع آوری پول و افزایش دادن آن از طریق بهره مرکب ، که هم به اصل سرمایه و هم به سود آن تعلق می گیرد ، شما را ثروتمند می کند .
رمز دست یابی به استقلال مالی از طریق پس انداز این است که پول را کنار بگذارید و هرگز به هیچ دلیلی به آن دست نزنید.
قانون بر آیند

موفقیت مالی بزرگ برآیند صدها ، بلکه هزارها ، تلاش کوچک است که ممکن است هرگز توسط کسی دیده یا تحسین نشده باشد. برای ثروتمند شدن هیچ راه سریع یا آسانی وجود ندارد.
قانون جذب

جمع آوری پول موجب می شود که پول بیشتری به سوی شما جذب شود . در حین جمع آوری پول ، تفکر مثبت در مورد آن شما را تبدیل به چیزی شبیه آهن ربا می کند ، با این تفاوت که شما پول را به سوی خود جذب می کنید.
قانون اشتیاق

برای ثروتمند شدن باید اشتیاق شدیدی برای این کار داشته باشید. اشتیاقی اندک یا علاقه ای مختصر کافی نیست. شدت علاقه خود را می توانید با مشاهده فعالیتهای روزانه خود بسنجید . آیا این فعالیت ها با ثروتمند شدن هماهنگی دارد یا نه ؟
قانون هدف

قطعیت هدف نقطه آغاز ثروتمند شدن است. برای ثروتمند شدن باید تصمیم بگیرید که دقیقا چه می خواهید . آن را یادداشت کنید و سپس برای دست یابی به آن برنامه ریزی کنید. تمام مردمان موفق افکارشان را دوی کاغذ می آورند.
قانون ثروتمند کردن

تمام ثروت های پایدار از طریق ثروتمند کردن دیگران از راه های مختلف به وجود می آید. هر چه بیشتر تمرین کنید که در بالا بردن کیفیت زندگی دیگران سهیم شوید ثروتمند شدن شما بیشتر تضمین می شود.
قانون کار آفرینی

مطمئن ترین راه برای ثروتمند شدن این است که کار موفقی را برای خود طرح ریزی کنید و به مرحله اجرا در آورید . هیچکس با کار کردن برای دیگران ثروتمند نمی شود. تولیدات یا خدمات شما کافی است تنها ده درصد بهتر از رقیبان تان باشد تا راه را برای ثروتمند شدن شما هموار کند
قانون خود ساختگی

بهترین و مطمئن ترین راه برای راه اندازی یک کار جدید این است که بدون سرمایه یا با مقدار اندکی شروع کنید ، و سپس مرحله به مرحله با استفاده از سود حاصله پیش بروید. کسانی که با خیلی کم شروع کنند در مقایسه با کسانی که با پول زیاد شروع می کنند احتمال موفقیت بیشتری دارند.
قانون آمادگی برای شکست

آمادگی شما برای شکست خوردن ، تنها معیار واقعی تمایل شما برای ثروتمند شدن است .شکست پیش نیاز موفقیت است . اگر می خواهید سریع تر موفق شوید آمادگی شکست خود را دو برابر کنید
قانون ریسک

در هر کاری ، بین میزان ریسک پذیری و احتمال شکست رابطه مستقیم وجود دارد. کار آفرینان موفق کسانی هستند که برای سود بیشتر خطرات کار را تجزیه و تحلیل می کنند و به حداقل می رسانند.
قانون خوش بینی نابجا

خوش بینی بیش از حد مانند شمشیر دو دم است که می تواند هم به شکست و هم به موفقیت منجر شود. در تجارت ، هر کاری دو برابر آنچه فکر می کنید هزینه دارد و سه برابر مدت زمانی که پیش بینی می کنید به طول می انجامد
قانون ثبات قدم

اگر در راه ثروتمند شدن به اندازه کافی ثبات قدم داشته باشید ، بدون تردید موفق خواهید شد. موانعی که در حین کار ظاهر می شود پلکان موفقیت شما هستند به شرط آن که از هر ناامیدی و شکستی درس بگیرید
قانون هدف تجارت

هدف اساسی تجارت پیدا کردن و حفظ مشتری است و در هر تجارتی کلیه فعالیت ها باید بر این هدف متمرکز باشد. سود نتیجه پیدا کردن و حفظ مشتری با روشی مقرون به صرفه است
قانون سازمان

یک موسسه تجاری مرکب از گروهی از افراد است که برای تنها هدف خود که همان پیدا کردن و حفظ مشتری است تشکیل شده است وجود هر کدام از کارکنان باید برای انجام وظایف موسسه ضروری باشد
قانون رضایت مشتری

در تجارت هر کسی مشغول حفظ رضایت مشتری است و همیشه حق با مشتری است مشغولیت ذهنی تاجران موفق ارایه خدمات بهتر به مشتری است.
قانون مشتری

مشتری همیشه به دنبال بهترین و بیشترین است با پایین ترین قیمت ممکن
یک برنامه ریزی خوب تجاری ایجاب می کند که شما همواره به منافع شخصی مشتری توجه و بر آن تاکید داشته باشید.
قانون کیفیت

کیفیت آن چیزی است که مشتری می گوید و مشتری است که در مورد ارزش کالا یا خدمات تصمیم می گیرد. توانایی شما در افزودن ارزش به محصولات و یا خدمات خود تعیین کننده موفقیت شما در بازار است
قانون کهنگی

هر چیزی که مورد استفاده قرار گیرد کهنه خواهد شد محصولات یا خدمات امروز به دلیل تکنولوژی پویا و رقابت از همان ابتدا در فرآیند کهنه شدن قرار می گیرد. معجزه جدید یا محصول جدید شما که قرار است به بازار بیاید چیست؟
قانون ابتکار

برای شروع راه موفقیت ، داشتن یک ایده خوب تنها چیزی است که به آن نیاز دارید. پیشرفت در تجارت نتیجه یافتن راه های سریع تر ، ارزان تر ، بهتر و آسانتر برای انجام یک کار است.
قانون عوامل ضروری موفقیت

هر کار یا تجارتی بیش از پنج تا هشت عامل ضروری برای موفقیت ندارد . این عوامل ، تعیین کننده چگونگی عملکرد شما هستند. کارهایی را که منجر به موفقیت یا شکست شما می شوند تعیین کنید و سپس با بهره گیری از این اطلاعات ، برای داشتن عملکرد بهتر در هر زمینه برنامه ریزی کنید
قانون بازار

قیمت واقعی هر کالا بهایی است که مشتری حاضر است برای آن کالا در بازار آزاد و رقابتی ، که در آن سایر کالا های مشابه نیز وجود دارد ، بپردازد.
همیشه حق با بازار است.
قانون تخصصی کردن

برای موفقیت در تجارت ، باید ابتدا محصول یا خدمات بخصوصی را انتخاب کنید و سپس تمام توانایی خود را برای انجام کار با بهترین روش به کار گیرید.
یکی از دلایل اصلی شکست در تجارت غیر تخصصی کار کردن است.
قانون تمایز

در یک بازار رقابتی ، محصولات یا خدمات برای کسب موفقیت باید در نوع خود ویژگی منحصر به فردی داشته باشند تا از سایر محصولات و خدمات مشابه متمایز گردند. برای رقابت در بازار ، برتری کالای شما باید قابل تبلیغ کردن باشد و چیزی باشد که بازار حاضر باشد به خاطر آن پول بپردازد
قانون تعیین خریدار

موفقیت در تجارت در گرو تعیین گروه هایی است که در بازار خریدار تولیدات یا خدمات شما هستند

1- مشتریان شما دقیقا چه کسانی هستند ؟

2-کجا هستند؟

3-علت خرید آنها چیست؟
قانون تمرکز بازار

موفقیت در بازار در گرو تمرکز کامل بر روی مشتریان بخصوصی است که می توانند از ویژگی های خاص کالا یا خدمتی که ارایه می دهید بیشترین استفاده را ببرند. تعیین و متمرکز کردن تلاشهایتان روی این گروه خاص و اصلی رمز سود دهی است.
قانون برتری

بازار تنها برای عملکرد برتر ، تولیدات برتر یا خدمات برتر بهای عالی می پردازد.

اولین کار در مدیریت ، تعیین و بهبود بخشیدن به حوزه ای است که می توانید در آن برتر باشید.
قانون احتمالات

هر رخدادی به میزان معینی احتمال وقوع دارد . برای افزایش احتمال وقوع رخداد مورد نظر خود ، تعداد موارد را افزایش دهید.
هر چقدر کارهای بیشتری را به دفعات بیشتر امتحان کنید ، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود.
قانون وضوح اهداف

هر چقدر با وضوح بیشتری بدانید که چه می خواهید و حاضرید چه اقداماتی برای دست یابی به آن انجام دهید احتمال موفق شدن و رسیدن به آنچه می خواهید بیشتر می شود. روشن بودن اهداف مورد نظر مانند مغناطیسی عمل می کند که اقبال را به سوی شما می کشد.
قانون جذب

شما در زندگی ، افراد ، ایده ها و موفقیت هایی را به سوی خود جذب می کنید که با افکار غالب شما هماهنگ هستند هنگامی که اهداف شما از مغناطیس اشتیاق شما سرشار شد به چیزی دست پیدا می کنید که مردم به آن شانس می گویند.
قانون توقعات

اگر مدام توقع داشته باشید که اتفاقات خوب برایتان رخ دهد ، میزان شانس خود را در زندگی افزایش می دهید. هر روزتان را با این جمله آغاز کنید : می دانم امروز یک اتفاق عالی برایم می افتد
قانون فرصت

بهترین فرصت ها اغلب در معمولی ترین موقعیت های پیرامون شماست.
بزرگترین فرصت شما به احتمال زیاد درست پیش پای شماست ، در کار ، حرفه ، تحصیل ، تجربه یا علائق فعلی شما.
قانون قابلیت

شانس هنگامی رخ می دهد که آمادگی و موقعیت در یک جا جمع شود .
در هر زمینه ای ، هر چقدر توانایی های بیشتری داشته باشید و آنها را بیشتر پرورش دهید شانس رسیدن به موقعیت های مطلوب نیز برای شما بیشتر می شود.
قانون دانش

در هر زمینه ای ، شخصی که دانش و مهارت گسترده تری داشته باشد شانس موفقیت بیشتری نسبت به دیگران دارد .دانش و مهارت گسترده فرد را آگاه ساخته و از چند و چون اوضاع با خبر می کند و در نتیجه فرصت هایش را افزایش می دهد.
قانون پیش فرض ها

پیش فرض های نادرست ریشه شکست ها هستند . شهامت محک زدن پیش فرضهای خود را داشته باشید.پذیرش اینکه احتمال دارد پیش فرض تان اشتباه باشد راه را برای یافتن پیش فرض های جدید و دگر گونی های لازم باز می کند ، چیزهایی که در غیر این صورت به دست نخواهید آورد .
قانون وقت شناسی

وقت شناسی همه چیز است . اگر آمادگی لازم را در خود ایجاد کنید ، زمان مناسب برای شما فرا خواهد رسید.

در دریای پر تلاطم زندگی ، همیشه می توان موجی را یافت که اگر با آن حرکت کنید شما را به ساحل خوشبختی برساند.

ویلیام شکسپیر
قانون انرژی

هر چقدر انرژی و اشتیاق بیشتری داشته باشید ، احتمال اینکه موقعیت مناسب را تشخیص دهید و از آن استفاده کنید بیشتر می شود.
بهترین ایده ها و افکار خلاق بعد از مدتی استراحت و آرامش به دست می آید.
قانون روابط

هر چه افراد بیشتری را بشناسید که دید مثبتی نسبت به شما دارند موقعیت های بهتری به دست خواهید آورد.افرادی که شما را دوست دارند به شما اید ه های جدید می دهند و راه موفقیت را برای شما باز می کنند.
قانون درک دیگران

وقتی از دید فرد دیگری به موقعیتی نگاه می کنید ، اغلب اوقات به ایده ها و راه حل هایی دست پیدا می کنید که قبلا به آنها پی نبرده بودید.
مرتب از خودتان بپرسید که مردم به چه نیاز دارند و چه می خواهند و شما چطور می توانید نیازها و خواسته های آنها را برآورده کنید.
قانون رشد

اگر در حال رشد فکری نیستید پس دارید درجا می زنید. اگر روز به روز بهتر نمی شوید پس دارید بدتر می شوید.یادگیری دائمی و رشد مداوم فکری را جزئی از برنامه روزانه زندگی خود قرار دهید.
قانون تکرار

تمرین و تکرار بهای به دست آوردن مهارت است. چیزی را که مدام و مرتب تکرار می کنید به صورت یک عادت جدید ذهنی و عملی در می آید.
رشد فکری و احساس رضایت و خشنودی نتیجه کنار گذاشتن عادت های گذشته و جایگزین کردن تمرین ها و عادت های جدید است.
قانون پشتکار

یک زندگی خوب و درخشان مجموعه ای از هزاران تلاش و ایثاری است که هیچکس از آن با خبر نیست. مردان بزرگ از ارتفاعاتی که فتح کرده اند حفاظت می کنند ، جاهایی که یک شبه به آن نرسیده اند . اما هنگام شب در حالی که همراهانشان خفته اند باز هم به تلاش خود برای پیشروی ادامه می دهند.

هنری وادزورث لانگفلو
قانون خود شکوفایی

شما می توانید هر چه را برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود به آن نیاز دارید بیاموزید.آنهایی که می آموزند توانا هستند.
قانون استعدادها

در درونتان مجموعه ای از استعدادها و توانایی ها نهفته است که اگر درست شناسایی و به کار گرفته شوند شما را قادر می سازند تا به هر هدفی که در نظر دارید برسید.

از چه قسمت هایی از کارتان بیشتر لذت می برید و آنها را خیلی خوب انجام می دهید ؟ این سئوال بهترین راهنما برای یافتن استعدادهای واقعی شماست
قانون کمال

موفقیت و خوشبختی هنگامی به دست می آید که کاری را که از انجام آن لذت می برید بی عیب و نقص انجام دهید.

تعیین کننده کیفیت زندگی شما این است که تا چه حد به کمال در زندگی اهمیت می دهید .
برایان تریسی 

مطالب پیشین

 

» دیگر پرواز .....
» آدمی و تغذیه
» انسان بی قرار،جهان بی قرار
» وسعت دید
» بایدها و نبایدهای عزاداری در سیره معصومان
» میلاد
» او با توست ....
» محدود می شوم
» کویر
» خدمت جناب احمدی نژاد به پابرهنه ها!

 
  آرشیو مطالب
 

 

» امرداد ٩٥  

 

» خرداد ٩٤  

 

» فروردین ٩٤  

 

» آبان ٩۳  

 

» دی ٩٢  

 

» تیر ٩٢  

 

» خرداد ٩٢  

 

» اردیبهشت ٩٢  

 

» اسفند ٩۱  

 

» بهمن ٩۱  

 

» دی ٩۱  

 

» آذر ٩۱  

 

» آبان ٩۱  

 

» مهر ٩۱  

 

» اردیبهشت ٩۱  

 

» فروردین ٩۱  

 

» اسفند ٩٠  

 

» بهمن ٩٠  

 

» شهریور ٩٠  

 

» امرداد ٩٠  

 

» تیر ٩٠  

 

» خرداد ٩٠  

 

» اردیبهشت ٩٠  

 

» فروردین ٩٠  

 

» اسفند ۸٩  

 

» بهمن ۸٩  

 

» دی ۸٩  

 

» آذر ۸٩  

 

» آبان ۸٩  

 

» شهریور ۸٩  

 

» خرداد ۸٩  

 

» اسفند ۸۸  

 

» بهمن ۸۸  

 

» دی ۸۸  


 
  صفحات وبلاگ 
 

 

» پروین اعتصامی ،محبوب من  

 

» Muhammad Khaira Khalqillah Lyrics  


 
  دیگر امکانات
 

  RSS 2.0         

Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by ghalamnet
This Template  By Theme-Designer.Com