تعقیب مسوولان فاسد، مهمتر از وبلاگ نویسان است!چشم ها را بگشایید!!

 

 

نماینده مردم تهران در نطق میان دستور خود ضمن انتقاد از سکوت دستگاه قضایی و وزارت خارجه نسبت به موضوع مرگ یک وبلاگ نویس در زندان گفت: بجای برخورد با رسانه ها و وبلاگ نویس ها به سراغ مسئولان فاسد و یا متهم به فساد بروید.

احمد توکلی، نماینده مردم تهران امروز یکشنبه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در نطق خود با انتقاد از افزایش تورم و وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: ارزش پول ملی ما در مقابل ارزهای خارجی کمتر از نصف شده است. به دلیل طولانی بودن دوره بحران ارزی و افزایش پرنوسان نرخ ارز، بی اعتمادی به مسئولان پولی و اقتصادی کشیده شده است.وی در ادامه افزود: ریسک و نااطمینانی ناشی از طولانی شدن این مدت بالا رفته و به وضعیت تولید به شدت آسیب زده است و سرمایه گذاری تقریبا متوقف کرده است.

توکلی تصریح کرد: قدرت خرید مردم به دلیل اجرای ناشیانه هدفمندی یارانه ها و بازار ارز به شدت آسیب دیده است و این نکته را در گزارش خصوصی خدمت نمایندگان دادم که آثار شوک های اقتصادی با وقفه ظاهر می شوند و در ماه های آینده وضعیت مناسب تری نخواهیم داشت.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اخراج های ناشی از رکود تولید و مطالبات معوقه کارگران از بنگاه های تولیدی و حذف اضافه کاری در بنگاه ها، همچنین حذف اضافه کاری کارمندان دولت و کاهش بودجه عمرانی به ۱۶.۲ درصد مقدار مصوب تا نیمه مهرماه باعث می شود دریافت اسمی حقوق بگیران پایین بیاید درحالیکه تورم به شدت بالا می رود.

چه بر سر مردم خواهد آمد؟
توکلی تاکید کرد: به همین دلایل دولت باید مصرف سبدی از کالاهای ضروری را برای مردم تضمین کند. درغیر اینصورت دونرخی کردن ارز نمی تواند ارزان بودن کالاهای ضروری را ضمانت کند، علاوه بر آنکه دخالت دولت را افزایش می دهد و باعث فساد و اتلاف منابع می شود.

وی در ادامه نطق خود اظهار داشت: راه حل ها برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور سیاست تثبیت اقتصادی دولت است که سیاست درستی است، اما باید تمهیداتی را داشته باشد.وی همچنین دو نرخی بودن ارز را مناسب ندانست و گفت: دلایل توجیهی برای این موضوع قابل قبول نیست.توکلی همچنین با اشاره به مرگ یک وبلاگ نویس به نام ستار بهشتی که به اتهام اهانت به برخی مسئولان و درج فراخوان در وبلاگ خود زندانی شده و در زندان فوت کرده است.

وی گفت : رسانه ها و دولت های خارجی در این باره غوغا به پا کردند چرا وزارت خارجه و دستگاه قضایی در این خصوص توضیح نمی دهند ، مرگی اتفاق افتاده و باید توضیح داده شود علت چه بوده است. نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه باید با مقصران احتمالی این امر برخورد کند، بیان کرد: توصیه می کنم اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس و سیاست خارجی این موضوع را پیگیری کنند و گزارش آن را بدهند.وی با بیان اینکه باید سعه صدرمان را افزایش دهیم، به رفتار حضرت علی (ع) با خوارج اشاره کرد.

توکلی با بیان اینکه فراخوان یک وبلاگ نویس چقدر می تواند تاثیر داشته باشد، ادامه داد: چرا با اینگونه اقدامات برای نظام جمهوری اسلامی مظلوم هزینه ایجاد کرده و آبروی شهدا را می برید.

توکلی گفت: توصیه می کنم بجای سخت گیری به وبلاگ نویسان به دنبال مسئولان و صاحب منصبان فاسد و متهم به فسادی باشید که با سو تدبیر، ناتوانی و فساد خویش، این بلاها را به سر معیشت مردم می آورند.

منبع :سایت خبری الف

بوتیمار:

در اوقاف چه میگذرد؟فساد مالی دراوقاف بی داد میکند خصوصاًمدیریت اوقاف شمیرانات و متاسفانه با وجود اینکه این فرد و اخوی وی پرونده ی درخشانی درفساد دارند معلوم نیست از چه کانالی حمایت میشوند که، هنوز ایشان با وجود اعلام عدم صلاحیت و پرونده تخلفات متعدد در زمان مدیریت شهر ری و مدیریت فعلی  هنوزمیز را محکم چسبیده و میخورد و تخریب میکند!!

با توجه به اینکه ایشان لباس مقدس روحانیت به تن دارد ، بفرمایید که ایشان برای دین مخرب تر ست یا یک وبلاگ نویس ساده قطعاً ایشان، پس مسئولین محترم کمی چشم ها را بگشایند !! 

/ 1 نظر / 27 بازدید
علی

پاسخ به هتاکان حضرت رسول اکرم (ص) با استناد به کتاب مقدس http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=7211